Poznaj firmę Polytech

POLYTECH Health & Aesthetics założona została w 1986 r. Obecnie spółka jest liderem na rynku europejskim, jeżeli chodzi o zaawansowanie technologiczne implantów i ich produkcję.

Jesteśmy spółką o średnim zasięgu działania, umiejscowioną w środkowej części Niemiec. Dzięki naszej wizji i duchowi innowacji osiągnęliśmy stały wzrost, w połączeniu z najwyższą jakością.

Stało się tak dlatego, że nasze produkty wytwarzamy w Niemczech, współpracujemy z chirurgami, a także posiadamy własny Departament Badań i Rozwoju, w którym mamy do dyspozycji odpowiedni sprzęt i warunki, aby optymalizować jakość naszych produktów, w niezrównanym tempie. Jest to jeden z powodów, dla których jesteśmy wyjątkowi w branży.

Implanty POLYTECH: dążenie do perfekcji

Obecnie intensywnie współpracujemy z dystrybutorami z całego świata i oferujemy jeden z najszerszych wachlarzy produktów rekonstrukcyjnej i estetycznej chirurgii plastycznej na świecie.

Nasz portfel najwyżej jakości wyrobów medycznych obejmuje ponad 1 500 wariantów implantów piersi dla kobiet, implantów tkanek miękkich dla mężczyzn, a także implantów łydek i pośladków. Wybór obejmuje także implanty wykonywane na zamówienie, ekspandery tkankowe, biustonosze pooperacyjne, produkty do leczenia blizn oraz narzędzia do liposukcji i pigmentacji.

Made in Germany

Ponad 130 pracowników w jednostkach badań i rozwoju, produkcji, kontroli jakości oraz sprzedaży dba o to, abyśmy pozostawali twoim numerem jeden w dziedzinie jakości i bezpieczeństwa implantów wykonanych w Niemczech: „Made in Germany”.

Nasze doświadczenie, twoje bezpieczeństwo.