Innowacyjne rozwiązania dla wysokiej jakości implantów piersi

Zawsze myślimy o jeden krok naprzód. Wytwarzając nasze implanty piersi i inne silikonowe implanty, łączymy innowacyjne technologie ukierunkowane na życzenia i doświadczenia zarówno chirurgów jak i ich pacjentów. W rezultacie powstają implanty, które wyznaczają standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i innowacji.

Ultralekkie implanty B-Lite®

Najlepszym przykładem innowacyjności są przede wszystkim nasze nowe, innowacyjne implant B-Lite, lżejsze nawet do 30% niż tradycyjne implanty piersi. Dzięki nim jesteśmy w stanie osiągnąć równie spektakularne rezultaty jak w przypadku cięższych protez. Dodatkowo, implanty B-Lite znacznie mniej obciążają pierś, co pozwala na dłuższe utrzymywanie się wspaniałych efektów zabiegu.

Polytech - badania i rozwój

Jesteśmy niezwykle zaangażowani we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Z tego też względu, nieustannie prowadzimy różnorodne badania, które pozwalają nam na stosowanie nowych technologii. Oprócz tego, oferujemy specjalne szkolenia dla chirurgów, aby pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki przy wykorzystaniu naszych implantów.