Jakość "Made in Germany"

Niemieckie produkty są na całym świecie synonimem jakości, skuteczności i precyzji, a także uznawane są za doskonałe, niezawodne i innowacyjne.

Jesteśmy jedynym niemieckim producentem silikonowych implantów tkanek miękkich i z powodzeniem oferujemy je na rynku od ponad 25 lat. Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, w naszych zakładach produkcyjnych w Dieburgu (obok Frankfurtu). Stamtąd prowadzimy ich dystrybucję w ponad 60 krajach na całym świecie.

Sukces dzięki jakości

Dziesięciolecia zdobywania doświadczeń, wytrwałość i zaangażowanie kadry zarządzającej oraz skoncentrowanie na ciągłym udoskonalaniu naszych produktów sprawiło, że odnieśliśmy sukces i oferujemy obecnie najwyższej jakości wyroby medyczne „made in Germany” – wykonane w Niemczech.

Dziś jesteśmy jednym z liderów na rynku implantów silikonowych w Europie i jedynym niemieckim producentem protez tkanek miękkich. Specjalizujemy się w implantach piersi.

Kontrola każdego procesu

Wszystkie procesy – od projektowania produktów do ich wytwarzania, od sterylizacji do kontroli jakości, od spraw regulacyjnych do zapakowania i dostarczenia odbiorcom – są zarządzane i nadzorowane lokalnie. Ten stopień kontroli można uznać za najlepszy w Niemczech. Tym, co pozwala nam stale zapewniać najwyższą jakość naszych produktów i oferować gwarancję o szerszym zakresie, niż wymaga prawo, jest typowo niemieckie dążenie do perfekcji. Na nasze implanty piersi udzielamy dożywotniej gwarancji uprawniającej do ich wymiany - Implants of Excellence. Nasz personel, stale zwiększający liczebność i wysoko wyspecjalizowany, zapewnia, iż nasze implanty będą przez cały czas spełniały najwyższe wymagania chirurgów i pacjentów na całym świecie.